Станом на 01.09.11. Спеціальність “Екологія , охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”

Станом на 01.09.11

Спеціальність “Екологія , охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”

ГрупаЧЕ 21А-11 чол.

1. Гаврилов Микола Сергійович

2. Гафюк Богдан Володимирович

3. Ілку Вікторія Володимирівна

4. Каленчук Петро Олегович

5. Тимінська Юлія Юріївна

6. Чорней Анатолій Петрович

7. Цуркан Анатолій Михайлович

8. Верега Валентина Тарасівна

9. Візінський Михайло Михайлович

10.Денис Лідія Олексіївна

11. Деременда Богдан Васильович

Спеціальність “Менеджмент ”

ГрупаЧМ-31А—5 чол.

1.Мельничук Василь Дмитрович

2.Чорний Павло Іванович

3.Мельничук Євгеній Вікторович

4.Передерко Микола Анатолійович

5.Тіміш Іван Васильович

Спеціальність «Підйомно-транспортні, дорожні машини та обладнання»

Група ЧПТ-61А- 4 чол

1.Бутук Іван Іванович

2.Коцаба Олександр Миколайович

3.Титор Микола Миколайович

4.Фик Олег Романович

Спеціальність “Електричні системи і мережі ”

Група ЧЕС-71А-9 чол

1.Данищук Андрій Михайлович

2.Жарюк Юрій Васильович

3. Лакодей Володимир Олегович

4.Козьма Андрій Миколайович

5.Леонюк Сергій Сергійович

6. Малайко Дмитро Васильович

7. Петрюк Микола Миколайович

8. Унгурян Володимир Володимирович

9. Щербань Степан Петрович

Спеціальність «Промислова біотехнологія»

Група ЧПБ-81А- 5 чол.

1. Котирло Наталія Олександрівна

2. Лабюк Костянтин Васильович

3. Лавренчук Марина Іванівна

4. Михайлюк Тетяна Василівна

5. Петращук Марія Василівна

Спеціальність «Комп’ютерна інженерія»

ГрупаЧCП – 91А –5 чол

1.Балан Андрій Юрійович

2.Василинюк Ігор Васильович

3.Назарко Олена Петрівна

4.Цуркан Сергій Іванович

5.Штефанець Сергій Васильович

СПИСКИ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

ІІ курс

Станом на 01.09.11

Спеціальність “Екологія , охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”

ГрупаЧЕ 20А-16 чол.

1.Атаманюк Віталій Васильович

2.Гавриляк Світлана Миколаївна

3.Герецун Галина Миколаївна

4.Микитейчук Марина Іванівна

5.Михальов Роман Ігорович

6.Мосолова Тетяна Олександрівна

7.Пую Крісті-Маріус Алікович

8.Ступніцький Михайло Ігорович

9.Чимиляк Іван Миколайович

10.Щербань Євгеній Петрович

11.Барбуца Борис Іванович

12.Дамян Костянтин Віорелович

13.Думітраш Артур Валерійович

14.Клевчук Віталій Васильович

15.Грицик Віталій Вікторович

16.Бодайку Ігор Миколайович

Спеціальність «Підйомно-транспортні, дорожні машини та обладнання»

Група ЧПТ-60 А- 11 чол.

1.Єрохін Данило Анатолійович

2.Лакомов Володимир Павлович

3.Нікіфореску Тудор-Себастіан Чезарович



4.Плешко Андрій Іванович

5. Ткачук Ігор Романович зарах. наказ №1526-ІІІ від 08.08.11р.

6. Сав’юк Віталій Дмитрович перев. на заоч. ф.н. наказ №1516 від 08.08.11р.

7. Аширов Кемал Гербанмухамметович

8. Ротар Дмитро Серафімович

9. Ротар Олександр Валерійович

10.Москалюк Євген Петрович зарах. наказ №1526 від 08.08.11р.

11.Токарюк Віктор Петрович зарах. наказ №1526 від 08.08.11р.

12.Романюк Андрій Вікторович зарах. наказ №1526 від 08.08.11р.

Спеціальність «Промислова біотехнологія»

Група ЧПБ-80А- 9 чол.

1.Дорофей Юлія Анатоліївна

2.Думанська Юлія Анатоліївна

3.Грицюк Дмитро Миколайович

4.Кусяк Галина Танасіївна

5.Олександрюк Василина Іванівна

6.Рощук Євгенія Василівна

7.Чумак Інна Олександрівна

8.Колотило Василина Василівна

9. Михайлюк Іван Ігорович зарах. наказ №1512 від 08.08.11р.

Спеціальність “Менеджмент ”

ГрупаЧМ-30А—15 чол.

1.Власова Іванна Андріївна

2.Дамян Маріанна Сергіївна

3.Меренок Анна Сергіївна

4.Бруневич Андрій Віталійович

5. Бучковська Олена Миколаївна

6.Куриляк Андрій Андрійович

7.Попадюк Микола Миколайович

8.Тіху Василь Олексійович

9.Атаєва Гулнар Халикбердиевна

10.Аширова Джемал Гурбанмухамметовна

11.Болокан Радік Георгійович

12.Чеботар Максим Борисович

13.Кушнірик Віктор Іванович понов. наказ №1516 від 08.08.11р.

14.Кибич Андрій Миколайович понов. наказ №1516 від 08.08.11р.

15.Продан Тарас Васильович

Спеціальність “Електричні системи і мережі ”

Група ЧЕС-70А-5 чол.

1.Биліна Павло Петрович

2.Ватаманюк Михайло Сергійович

3.Нікульча Вадим Костянтинович

4.Присунько Юрій Ілліч

5.Унгурян Вадим Васильович

Спеціальність «Комп’ютерна інженерія»

ГрупаЧCП – 90А –7 чол.

1.Бучковський Павло Анатолійович

2.Заболоцький Дмитро Іванович

3.Малайко Ніна Василівна

4.Матеоренко Максим Денисович

5.Спину Іван Сергійович

6.Малайко Дмитро Васильович перев на заоч. ф.н. наказ №1516 від 08.08.11р.

7.Бурла Євген Іванович

8.Балинський Дмитро Володимирович


СПИСКИ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ



ІІІ КУРС


7968985148376302.html
7969061970796019.html
    PR.RU™